Biblioteka zaprasza do zapoznania się z obszernymi zasobami wiedzy wydawcy McGrawHill w segmencie medycznym, z platformą Access Neurology.

 


Access Neurology oferuje nowe podejście do neurologii, badań i programów nauczania - wszystko w jednym miejscu. Aktualizowany regularnie ten wszechstronny zasób neurologii online obejmuje całe spektrum neurologii od podstaw do specjalistycznych treści - zoptymalizowany do oglądania na dowolnym urządzeniu.

Autorytatywna, zaufana i kompleksowa, kolekcja na platformie to wiodącą w dziedzinie strona internetowa ceniona i prowadzona przez radę doradzczą, którą stanowią wybitni lekarze-wykładowcy Allan H. Ropper, MD, Martin A. Samuels, MD Joshua P. Klein, MD, PhD. i Dr. Tracey Milligan, MD.

AccessNeurology może pomóc uczniom osiągnąć wykształcenie; pomagać rezydentom we wzmacnianiu ich umiejętności dzięki natychmiastowemu dostępowi do filmów proceduralnych, samokontroli i wiodących podręczników do neurologii, które tworzą solidną podstawę do nauki. Umożliwiają praktykującym neurologom wzmocnienie ich wiedzy medycznej do ponownej certyfikacji.

Dlaczego AccessNeurology jest wyjątkowa?

AccessNeurology zapewnia wyjątkowe korzyści, które zapewniają niezbędne wsparcie w edukacji i certyfikacji / ponownej certyfikacji w neurologii - dzięki tym ekskluzywnym funkcjom interaktywnym:

  • błyskawicznie połączenie się z ciągle rosnącą biblioteką zaktualizowanych referencji dotyczących neurologii,
  • rozbudowana multimedialna biblioteka filmów na temat badań neurologicznych i monitorowania EEG.

 

 

Zasoby są dostępne na platformie:

https://neurology.mhmedical.com/

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.


Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem