Zapraszamy do korzystania  z zasobów wiedzy w segmencie medycznym wydawcy McGrawHill, na platformie AccessEmergencyMedicine.

 

AccessEmergency Medicine pomaga zaspokoić  zapotrzebowanie na dostęp do wiedzy z zakresu medycyny ratunkowej.   Gromadząc  wszystko w  jednym miejscu i regularnie aktualizując zapewnia stały dostęp do szerokiego spektrum przypadków napotkanych w oddziale ratunkowym. Od nagłych przypadków neurologicznych i pediatrycznych  po zatrucie i traumę. Specjalnie zaprojektowana i zoptymalizowana platforma pozwala na dostęp do zgromadzonych w niej treści na dowolnym urządzeniu.
AccessEmergency Medicine zapewnia wyjątkowe korzyści, które gwarantują niezbędne wsparcie w edukacji i praktyce klinicznej. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać między innymi z:

  • wiodących podręczników medycyny ratunkowej - solidny zbiór najbardziej aktualnych tekstów medycyny ratunkowej i referencji pediatrycznych.
  • filmów instruktażowych - najbardziej kompletny zbiór szczegółowych informacji o medycynie ratunkowej i filmów wideo z procedurami pediatrycznymi,
  • interaktywnej samooceny - ponad 3000 pytań do dyskusji, które mają pomóc rezydentom, pracownikom, lekarzom i pediatrom w przygotowywaniu się do egzaminów.
  • zintegrowanej bazy danych leków – umożliwiającej szybkie sprawdzenie dawkowania czy wskazanie działań niepożądanych,
  • edukacji dla pacjentów – w postaci materiałów informacyjnych zapewniających kompleksowe i wiarygodne informacje dotyczące opieki.

 

 

Zasoby są dostępne na platformie:

https://accessemergencymedicine.mhmedical.com

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.


Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem