Ogólnopolski program "Bankowość * Finanse * Samorząd - Wiedza on-line"

aleBank

Od stycznia 2012 r. PWSZ w Nysie bierze udział w ogólnopolskim programie "Bankowość * Finanse * Samorząd - Wiedza on-line", organizowanym przez Związek Banków Polskich i Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Program zapewnia studentom oraz nauczycielom akademickim bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji 5 tytułów czasopism o tematyce: bankowość, finanse, administracja samorządowa (wydania bieżące oraz wieloletnie archiwum):

• "Miesięcznik Finansowy BANK",
• "Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
• "Europejski Doradca Samorządowy",
• "Finansowanie Nieruchomości",
• "Kurier Finansowy".

Aby skorzystać z Programu wystarczy zrejestrować się na stronie www.aleBank.pl i otrzymać dostęp do:

• bieżących wydań pism (on-line na portalu www.aleBank.pl lub poprzez system e-kiosk),
  • archiwum (on-line na portalu www.aleBank.pl).

Studenci, słuchacze studiów podyplomowych oraz nauczyciele akademiccy tych uczelni, które już włączyły się do Programu mogą dokonać bezpłatnej rejestracji, korzystając z odpowiedniego linku"zarejestruj się".