Art&Architecture Zapraszamy do zapoznania się z bazą Art & Architecture Complete stanowiącej cenne źródło informacji dla studentów w zakresie sztuki i architektury.  

 

 

Baza zawiera pełne teksty ponad 370 czasopism oraz ponad 220 książek. Ponadto baza Art & Architecture Complete obejmuje opisy bibliograficzne i abstrakty („od okładki do okładki” ) ponad 780 czasopism naukowych, popularno-naukowych i publikacji handlowych jak również ponad 230 książek. Baza zawiera również wyselekcjonowaną zawartość z ponad 60 publikacji oraz kolekcję wielu tysięcy obrazów.


Art & Architecture Complete została zaprojektowana na potrzeby różnych użytkowników: badaczy sztuki, artystów, projektantów, studentów i naukowców.

 

Tematyka bazy obejmuje: archeologię, architekturę i historię architektury, sztukę i historię sztuki, projektowanie kostiumów, sztukę użytkową, projektowanie wnętrz i terenów zielonych, grafikę, malarstwo, fotografię, sztukę drukarską, rzeźbę i wiele innych.

 

 

 

Baza jest dostępna na platformie EBSCOhost:

  

 

http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&profile=ehost&defaultdb=vth

 


Dostęp testowy jest aktywny do 30 listopada 2013 r.

 


Zapraszamy do korzystania!

  


Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!!

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem