{multithumb enable_thumbs=0}

Zapraszamy do korzystania z nowej bazy ibuk.pl. Otrzymują Państwo dostęp do 61 publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.{multithumb enable_thumbs=1}{multithumb  thumb_width=450 thumb_height=250}  

 

W serwisie znajdują się podręczniki akademickie, publikacje naukowe z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i informatyki.

 

 

Instrukcja dla użytkowników serwisu korpo.ibuk.pl:

Czytanie książek w ibuku umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu publikacje są dostępne przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji specjalnych czytników. Po wejściu na stronę http://korpo.ibuk.pl/ przejście do czytania odbywa się poprzez zakładkę "dostępne książki" lub bezpośrednio z poziomu wybranej książki. Przy wykupionych pozycjach pojawia się przycisk "czytaj". Treść książki otwiera się w nowej karcie lub w nowym oknie (zależy od przeglądarki WWW). Uruchomienie programu wymaga włączonej osługi Javascript oraz Cookies, a także zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player w wersji 8 lub wyższej. Każdą z książek można otworzyć pięciokrotnie w tym samym czasie (pięć równoczesnych dostępów).

 


Wejście do bazy ibuk.pl: http://korpo.ibuk.pl
zakładka "dostępne książki"

 

Zapraszamy do korzystania!

 

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz 
w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!!


 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem