{multithumb enable_thumbs=0}

Z dniem 8 listopada 2012 roku nasza biblioteka została uczestnikiem Internetowego Portalu Usług Bibliotecznych W.BIBLIOTECE.PL. Nasze zbiory są prezentowane w portalu, który powstał w celu zapewnienia publicznie dostępnej, możliwie pełnej informacji o zbiorach polskich bibliotek.

 

W ramach akcji promocyjnej otrzymaliśmy kupony promocyjne dla naszych czytelników, które można odebrać w Ośrodku Informacji Naukowej (pokój 305) w godzinach otwarcia.

 

Każdy kupon zawiera kod aktywacyjny uprawniający do bezpłatnego korzystania z Konta Premium w portalu w.bibliotece.pl przez 12 miesięcy od dnia jego aktywacji.

 

Aby aktywować Konto Premium czytelnik powinien:


1. zalogować się w portalu w.bibliotece.pl na swoje Konto Czytelnika
2. przejść do zakładki PROFIL - PREMIUM
3. przepisać kod aktywacyjny i datę ważności z kuponu
4. kliknąć przycisk "aktywuj".

 

Więcej o Koncie Premium http://sokrates-it.pl/oferta/#czytelnicy

 

 

Poniżej szczegółowe informacje o portalu oraz o Koncie Czytelnika.

 

{multithumb enable_thumbs=1}

{multithumb thumb_height=610 thumb_width=410 }


 

str. 1

 

 

 

str. 2

 

Zapraszamy po kupony promocyjne

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem