Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że Biblioteka PWSZ w Nysie zajęła I miejsce w kategorii "Największy przyrost zasobów w ciągu ostatnich 2 lat" w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece” organizowanej przez platformę IBUK libra. Wręczenie nagrody odbyło się dnia 30 marca 2017 roku w Teatrze Syrena w Warszawie podczas Konferencji - Akademia Dyrektorów Bibliotek IBUK Libra. W imieniu Biblioteki PWSZ w Nysie nagrodę odebrał pracownik Ośrodka Informacji Naukowej inż. Łukasz Wąsik.


Program Akademii obejmował prezentację Wydawnictwa Naukowego PWN, panel dyskusyjny „Skuteczne techniki propagowania e-czytelnictwa wśród Czytelników z wykorzystaniem IBUKA Libry”, wykład dr Jacka Santorskiego „Dobre życie – złe nawyki, dobre praktyki” oraz występ artystyczny Doroty Stalińskiej.


Przypominamy, iż Biblioteka PWSZ w Nysie ma wykupiony dostęp do bazy IBUK libra od 14 maja 2012 roku. Obecnie w czytelni online otrzymują Państwo dostęp do prawie 1200 publikacji elektronicznych głównie w języku polskim z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.

 

Zachęcamy do korzystania z serwisu IBUK libra oraz pozostałych zasobów elektronicznych Biblioteki.

 

nagrodaIBUK7 nagrodaIBUK8 nagrodaIBUK9 nagrodaIBUK10 nagrodaIBUK11
nagrodaIBUK1 nagrodaIBUK2 nagrodaIBUK3 nagrodaIBUK4 nagrodaIBUK5

 

 

 

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem