Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że Biblioteka PWSZ w Nysie zajęła I miejsce w kategorii "Największy przyrost zasobów w ciągu ostatnich 2 lat" w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece” organizowanej przez platformę IBUK libra. Wręczenie nagrody odbyło się dnia 30 marca 2017 roku w Teatrze Syrena w Warszawie podczas Konferencji - Akademia Dyrektorów Bibliotek IBUK Libra. W imieniu Biblioteki PWSZ w Nysie nagrodę odebrał pracownik Ośrodka Informacji Naukowej inż. Łukasz Wąsik.


Program Akademii obejmował prezentację Wydawnictwa Naukowego PWN, panel dyskusyjny „Skuteczne techniki propagowania e-czytelnictwa wśród Czytelników z wykorzystaniem IBUKA Libry”, wykład dr Jacka Santorskiego „Dobre życie – złe nawyki, dobre praktyki” oraz występ artystyczny Doroty Stalińskiej.


Przypominamy, iż Biblioteka PWSZ w Nysie ma wykupiony dostęp do bazy IBUK libra od 14 maja 2012 roku. Obecnie w czytelni online otrzymują Państwo dostęp do prawie 1200 publikacji elektronicznych głównie w języku polskim z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.

 

Zachęcamy do korzystania z serwisu IBUK libra oraz pozostałych zasobów elektronicznych Biblioteki.

 

nagrodaIBUK7 nagrodaIBUK8 nagrodaIBUK9 nagrodaIBUK10 nagrodaIBUK11
nagrodaIBUK1 nagrodaIBUK2 nagrodaIBUK3 nagrodaIBUK4 nagrodaIBUK5

 

 

 

 

 

 

INFORMACJE O PLIKACH COOKIE

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem