kirk-othmerZapraszamy do korzystania z pełnotekstowej encyklopedii „Kirk-Othmer Encyclopedia of Chemical Technology” w wersji elektronicznej. Encyklopedia zawiera ponad 1000 obszernych artykułów na temat m.in. związków chemicznych, ich własności fizycznych i chemicznych, sposobu ich otrzymywania i wykorzystania. 

Artykuły podają również przegląd technologii chemicznych i podstawowych procesów technologicznych wraz z opisem aparatury chemicznej. Do każdego artykułu podana jest obszerna bibliografia.

 

 

 


Encyklopedia jest dostępna na serwerze wydawnictwa Wiley-Blackwell:

 

 

http://onlinelibrary.wiley.com/book/10.1002/0471238961

 

 

Dostęp testowy jest aktywny do 15 listopada 2013 r.

 


Po upływie okresu testowego Uczelnia będzie miała częściowy dostęp do encyklopedii!

 

 

Zapraszamy do korzystania!

 

 


Encyklopedia jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!!

 

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem