Biblioteka PWSZ w Nysie przy okazji obchodów Międzynarodowego Tygodnia E-książki zachęca wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni do korzystania z zasobów elektronicznych.

Zbiory elektroniczne, do których Biblioteka wykupiła lub uzyskała dostęp udostępniane są dla Państwa za pośrednictwem katalogu online Biblioteki lub bezpośrednio w serwisach, platformach lub bazach.

http://biblioteka.pwsz.nysa.pl/images/stories/aktualnosci/logo_ibuk.jpgW czytelni online IBUK libra otrzymują Państwo dostęp do 689 publikacji elektronicznych głównie w języku polskim z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.
Dodatkowo z okazji Międzynarodowego Tygodnia E-książki serwis IBUK libra po raz kolejny przygotował dla Państwa niespodziankę. Co miesiąc na stronie głównej IBUK Libra zamieszczana będzie jedna z książkowych nowości PWN. Rozpoczynamy od książki „Niepewność przekleństwem kobiet”, autorstwa Helene Lerner.

 

 

http://172.29.0.32/images/stories/aktualnosci/wolnelektury.pngW Bibliotece internetowej „Wolne Lektury”, w której zasoby dostępne są całkowicie za darmo znajdują się 4 374 utwory, które trafiły już do domeny publicznej, a Państwo macie do nich dostęp również przez nasz katalog online.

 

  Zapraszamy wszystkich użytkowników do korzystania z zasobów elektronicznych za pośrednictwem katalogu internetowego Biblioteki !

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem