Biblioteka PWSZ w Nysie przy okazji obchodów Międzynarodowego Tygodnia E-książki zachęca wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni do korzystania z zasobów elektronicznych.

Zbiory elektroniczne, do których Biblioteka wykupiła lub uzyskała dostęp udostępniane są dla Państwa za pośrednictwem katalogu online Biblioteki lub bezpośrednio w serwisach, platformach lub bazach.

http://biblioteka.pwsz.nysa.pl/images/stories/aktualnosci/logo_ibuk.jpgW czytelni online IBUK libra otrzymują Państwo dostęp do 689 publikacji elektronicznych głównie w języku polskim z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.
Dodatkowo z okazji Międzynarodowego Tygodnia E-książki serwis IBUK libra po raz kolejny przygotował dla Państwa niespodziankę. Co miesiąc na stronie głównej IBUK Libra zamieszczana będzie jedna z książkowych nowości PWN. Rozpoczynamy od książki „Niepewność przekleństwem kobiet”, autorstwa Helene Lerner.

 

 

http://172.29.0.32/images/stories/aktualnosci/wolnelektury.pngW Bibliotece internetowej „Wolne Lektury”, w której zasoby dostępne są całkowicie za darmo znajdują się 4 374 utwory, które trafiły już do domeny publicznej, a Państwo macie do nich dostęp również przez nasz katalog online.

 

  Zapraszamy wszystkich użytkowników do korzystania z zasobów elektronicznych za pośrednictwem katalogu internetowego Biblioteki !

 

 

INFORMACJE O PLIKACH COOKIE

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem