Ullmann

Biblioteka zaprasza do korzystania z „Ullmann’s Encyclopedia of Industrial Chemistry” w dostępie testowym. Encyklopedia zawiera informacje z zakresu chemii oraz inżynierii chemicznej. W skład obszaru tematycznego wchodzą: chemia organiczna i nieorganiczna, tworzywa sztuczne, farmaceutyki, metale i ich stopy, biotechnologia, chemia żywności, procesy inżynierii chemicznej, metody chemii analitycznej, ochrona środowiska oraz wiele innych. Wydawnictwo zawiera ponad 1000 artykułów, napisanych przez 3000 autorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

 

 

 

 

Encyklopedia jest dostępna na serwerze wydawnictwa Wiley-Blackwell:

 

 

http://onlinelibrary.wiley.com/book/10.1002/14356007

 

 

Dostęp testowy jest aktywny do 15 listopada 2013 r.

 


Po upływie okresu testowego Uczelnia będzie miała częściowy dostęp do encyklopedii!

 

 

Zapraszamy do korzystania!

 

 

Encyklopedia jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!! 

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem