Zapraszamy studentów i pracowników PWSZ w Nysie do udziału w bezpłatnych szkoleniach firmy Clarivate Analytics.

 

Jak uzyskać pełny obraz swojego tematu badawczego i nauczyć się spoglądać poza tradycyjne publikacje naukowe?


Jak być na bieżąco z najnowszymi odkryciami naukowym i poznać liderów w danych dziedzinach?


Jak poznać wpływ badań, współpracy naukowej i identyfikować kluczowych graczy, dzięki informacjom wykraczającym poza Impact Factor czasopisma?

 

 Poznaj odpowiedzi na szkoleniach!  


Szkolenia odbywają się w języku polskim, on-line na platformie WebEx.

 

Poniżej znajduje się plan szkoleń na najbliższe dni wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji otrzymacie Państwo email-zaproszenie, zawierający link do spotkania i instrukcje.

 

W razie jakichkolwiek problemów z połączeniem, instalacją dodatku WebEx itd. prosimy o kontakt telefoniczny z Ośrodkiem Informacji Naukowej.

 

clarivate

 

           

Wspomóż naukowe odkrycia z Web of Science Citation connection

           

Wtorek, 13 czerwca

     

Wtorek, 20 czerwca

 

11:00

     

10:00

 

zarejestruj się >>>

     

zarejestruj się >>>

 
           
           
           

Web of Science droga do naukowych odkryć

           

Pon., 12 czerwca

     

Środa, 21 czerwca

 

10:00

     

13:00

 

zarejestruj się >>>

     

zarejestruj się >>>

 
           
           
           

Ponad Impact Factor - Incites B&A JHCD

           

Środa, 14 czerwca

 

Czwartek, 22 czerwca

 

10:00

 

13:00

 

zarejestruj się >>>

 

zarejestruj się >>>

 
           
           
 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem