jstoreZapraszamy do testowania bazy Jstor zawierającej pełne teksty książek i czasopism naukowych z takich dziedzin jak: biznes i ekonomia, medycyna i zdrowie publiczne, historia, prawo, sztuka (w tym architektura i muzyka). Dostęp testowy oferuje pełne teksty ponad 2000 tytułów czasopism.

 

 

 


Czasopisma - dostęp testowy do czasopism dla studentów i nauczycieli akademickich możliwy jest z komputerów na terenie uczelni lub zdalnie poprzez serwer Proxy.

 

Lista tytułów czasopism z podziałem na dziedziny

 

Książki - chcąc korzystać z książek należy zalogować się na stronie Jstor za pomocą loginu i hasła przesłanego na Państwa maila przez Bibliotekę.

 

 

Baza jest dostępna pod adresem:

 


http://www.jstor.org/action/showJournals
?browseType=title&contentType=journals&letter=0-9

 


Dostęp testowy jest aktywny do 30 listopada 2013 r.

 


Zapraszamy do korzystania!

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem