{multithumb thumbs_width=158}

Informujemy, że w dniach 8-15 maja 2016 r. obchodzimy coroczny Tydzień Bibliotek. W tym roku akcja przebiega pod hasłem "BIBLIOTEKA INSPIRUJE".

 

                 Hasło Tygodnia Bibliotek 2016 - uzasadnienie


W ramach Tygodnia Bibliotek ogłaszamy akcje:

  • Amnestia dla dłużników

W związku z obchodami 15-lecia PWSZ w Nysie Biblioteka ogłasza amnestię w dniach 5-31 maja 2016 r. Osoby, które w tym czasie przyjdą oddać książki, nie będą musiały uiścić opłaty za nieterminowy zwrot (dotyczy również wcześniejszych monitów i naliczonych kar).

  • Darmowe książki

Informujemy, że w Bibliotece (pomieszczenie 305) wystawione będą książki (regał) - FREE BOOKS - do wzięcia dla osób zainteresowanych (bez żadnych opłat).

  • Sonda

BIBLIOTEKA INSPIRUJE - zagłosuj


Z A P R A S Z A M Y

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem