{multithumb thumb_height=45}

Serwis EMIS (Emerging Markets Information Service) to serwis internetowy zawierający informacje o ponad 80 rynkach wschodzących na całym świecie.

 

  

Serwis, który tworzony jest przez zespół ekspertów,  mieści w sobie ponad 22 800 lokalnych i międzynarodowych źródeł. Dla każdego kraju serwis oferuje dostęp do ponad kilkuset źródeł informacji w językach lokalnych oraz w języku angielskim.

 

   

Serwis EMIS-Polska daje dostęp do następujących danych dotyczących Polski: 

 

  • pełnych tekstów gazet ogólnopolskich, lokalnych, gazet branżowych oraz informacji z agencji informacyjnych,
  • baz danych i danych finansowych dotyczących spółek publicznych i niepublicznych,
  • analiz firm,
  • danych statystycznych,
  • raportów sektorowych,
  • danych i raportów makroekonomicznych oraz dotyczących rynków finansowych.

  

Informacje pochodzą z ponad 540 publikacji dla rynku polskiego i dostępne są w języku polskim i angielskim. 

 

 


Baza dostępna jest pod adresem:
  http://site.securities.com/search/advanced_search.html?pc=PL

 

 

Dostęp testowy jest aktywny do 31 marca 2011 r.

 

 

 

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni!!!

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem