{multithumb enable_thumbs=0}

CambridgeBooksBiblioteka zaprasza do zapoznania się z nową bazą w dostępie testowym - Cambridge Books Online. Oferuje ona zasoby z wielu dziedzin współczesnej nauki, w tym renomowane pozycje z nauk technicznych i biomedycznych, jak również z humanistyki i nauk społecznych. Serwis udostępnia kilkanaście tysięcy książek - w większości są to tytuły opublikowane niedawno.

 

Kolekcje tematyczne dostępne w ramach oferty to:

  • Humanities - nauki humanistyczne (m.in. sztuka, muzyka, filozofia)
  • Social Sciences - nauki społeczne
  • Science and Engineering - nauki ścisłe
  • Special Collections - studia blisko-wschodnie, studia nad Średniowieczem, orientalistyka, afrykanistyka, iberystyka, ochrona środowiska
  • Medicine - medycyna
  • Cambridge Library Collection

 

 

CBO1 CBO2 CBO3 CBO4

CBO5

 

 

Baza jest dostępna pod adresem:

http://ebooks.cambridge.org

 

Dostęp testowy jest aktywny do  25 czerwca 2013 r.

 

 

Zapraszamy do korzystania!

 

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!!

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem