bto artykulZapraszamy do testowania bazy Building Types Online przygotowanej przez wydawnictwo De Gruyter. Baza opiera się na wiedzy i wysokiej randze międzynarodowej wydawnictwa Birkhäuser. 

 

 

  

 

 

 


Building Types Online to:

  • innowacyjne i kompleksowe źródło informacji dla nauki i praktyki projektowania architektonicznego,
  • duża międzynarodowa kolekcja współczesnych budynków: budownictwo mieszkaniowe, szkoły, biblioteki, budynki biurowe, muzea, obiekty sakralne, kompleksy przemysłowe i inne typy budynków,
  • wysokiej jakości rysunki architektoniczne, wykonane w skali i dostępne do pobrania,
  • bardzo elastyczne i szczegółowe opcje wyszukiwania m.in.: pełny tekst, architekt, rodzaje budynków, kraj, autor, kontekst miejski.

Baza danych zawiera treści z 12 publikacji wydawnictwa Birkhäuser i składa się z ponad 850 studiów przypadków i ponad 120 artykułów na temat konkretnych aspektów projektu budowlanego. W sumie baza zawiera ok. 1800 zdjęć i 3500 planów.

 

 

czasopisma BUILDING TYPES ONLINE

Żródło: https://www.degruyter.com/view/db/bdt

 

 

Baza jest dostępna pod poniższym adresem:

www.degruyter.com/db/bdt

Dostęp testowy jest aktywny do 26.06.2017 r.

Zapraszamy do korzystania!

Bazy są dostępne ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem