oxfordZapraszamy do testowania czasopism wydawnictwa Oxford University Press. OUP oferuje Państwu dostęp do jednych z najczęściej cytowanych, recenzowanych czasopism z dziedzin nauk matematycznych i przyrodniczych, społecznych, humanistycznych oraz medycznych, co jest potwierdzone między innymi ich wysokimi wskaźnikami Impact Factor.
Studenci oraz pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, mogą korzystać z darmowego dostępu testowego do pełnego pakietu Full Collection ponad 300 czasopism Oxford University Press, w skład którego wchodzą kolekcje :

  • Medicine (około 100 tytułów);
  • Life Sciences (około 70 tytułów);
  • Humanities (około 70 tytułów);
  • Social Sciences (około 70 tytułów);
  • Mathematics and Physical Sciences (około 30 tytułów);
  • Law (około 40 tytułów).

 

 

Baza jest dostępna pod adresem:

https://academic.oup.com/journals

Dostęp testowy jest aktywny do 03.11.2017 r.

Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!!

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem