Zapraszamy do zapoznania się z wszechstronnym źródłem wiedzy jakim jest IEEE/IET IEL. IEEE - jest wiodącym profesjonalnym stowarzyszeniem popierającym rozwój technologiczny. Poprzez swoich 420 tysięcy członków w ponad 160 krajach, IEEE jest autorytetem w wielu dziedzinach od lotnictwa, informatyki i telekomunikacji do inżynierii biomedycznej, energetyki i elektroniki użytkowej.

IEEE/IET Electronic Library (IEL) zawiera pełne teksty oraz bibliograficzne informacje na takie tematy jak:

▪ lotnictwo i obrona;
▪ biometria;
▪ sprzęt komputerowy i oprogramowanie;
▪ elektronika;
▪ urządzenia medyczne;
▪ nanotechnologia;
▪ optyka;
▪ energetyka;
▪ robotyka;
▪ półprzewodniki;
▪ inteligentna sieć;
▪ telekomunikacja;
▪ technologia bezprzewodowa.

Obejmuje pełny dostęp do:

- 210 czasopism, magazynów i sprawozdań wydawanych przez IEEE i IET;
- materiały konferencyjne IEEE – ponad 1.500;
- streszczenia z seminariów i konferencji IET – ponad 20;
- standardy IEEE – ponad 3.400 zaakceptowanych i wydanych przez IEEE (wiele w wersji redline co daje możliwość śledzenia zmian);
- Bell Labs Technical Journal;
- archiwum dla bieżących prenumeratorów (dla wielu tytułów wstecz do 1872).

IEEE wydaje miesięcznie około 20.000 nowych dokumentów na IEEE_Xplore włączając w to:

- 4 000 nowych artykułów w czasopismach;

- 16 000 tysięcy nowych materiałów konferencyjnych;

- ponad 40 nowych i zaktualizowanych standardów.

Kolekcje czasopism są dostępne na platformie:

http://ieeexplore.ieee.org/Xplore/home.jsp

Dostęp testowy jest aktywny do 25.12.2017 r.

Zapraszamy do korzystania!

Bazy są dostępne ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem