Zapraszamy do udziału w webinarium "Publikowanie badań medycznych w czasopismach akademickich" - 6 października 2021 | 10:00-11:30

O webinarium

Włącz się do dyskusji i weź udział w webinarium przygotowanym przez Taylor & Francis specjalnie dla bibliotekarzy i naukowców rozpoczynających karierę naukową z instytucji z Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Zapoznaj się z obecnym krajobrazem publikacji akademickich, ze szczególnym uwzględnieniem badań medycznych. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany opublikowaniem swojej pierwszej pracy w jednym z prestiżowych czasopism Taylor & Francis, czy też chciałbyś dowiedzieć się więcej o wpływie publikowania, weź udział w tej sesji.

Tematy spotkania

  • Jak wybrać odpowiednie czasopismo?
  • Opcje otwartego dostępu
  • Przygotowywanie manuskryptów do złożenia i ich korekta
  • Zatwierdzenie etyczne i wytyczne dotyczące raportowania
  • Udostępnianie danych i licencjonowanie
  • Procesy wzajemnej weryfikacji
  • Główne powody odrzucenia
  • Sesja pytań i odpowiedzi, na każdy z poruszanych tematów.

 

Rejestracja

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem