W dniu 22.06.2022 r. Bibliotekę PWSZ w Nysie odwiedzili uczniowie II klasy Diecezjalnej Szkoły Podstawowej w Nysie z opiekunką Panią Teresą Sosulską.

W czasie prowadzonych zajęć dzieci dowiedziały się, do wykonywania których zawodów przygotowuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie na swoich kierunkach – klasę II zainteresowały zwłaszcza: kosmetologia, jazz i muzyka estradowa oraz informatyka. Uczniowie mieli możliwość poczuć się jak studenci – samodzielnie rezerwowali książki przez katalog online, a następnie odbierali je w książkomacie oraz zwracali przez wrzutnię. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali także rebusy i zadania z kodowania tematycznie związane z BIBLIOTEKĄ.

Za aktywny udział w zajęciach zostali nagrodzeni dyplomami, medalami oraz słodkościami. Dziękujemy Pani Teresie i klasie II za wizytę oraz wspólną zabawę!

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem