Biblioteka zaprasza studentów do zapoznania się z portalem Podatkowo-Księgowym GOFIN.PL, który zawiera wyjaśnienia i porady ekspertów, oferuje także praktyczne narzędzia dla księgowych między innymi: akty prawne, wskaźniki.

 

 

W ramach portalu uruchomiony został niezależny dostęp do następujących serwisów:

  • Serwisu Głównego Księgowego - doskonałego narzędzia dla księgowych - profesjonalistów! Bogaty, uporządkowany tematycznie zbiór informacji z zakresu podatków, rachunkowości, ubezpieczeń i prawa pracy (ponad 96 338 opracowań w bazie Serwisu).
  • Gazety Podatkowej on-line - źródła informacji niezbędnych dla księgowych, przedsiębiorców, kadrowców, podatników i płatników. Najwięcej miejsca zajmują w niej zagadnienia z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy.
  • Serwisu Budżetowego - niezbędnego źródła wiedzy dla Głównych Księgowych, księgowych, skarbników, kadrowych i kierowników jednostek sektora finansów publicznych. W Serwisie znajduje się mnóstwo porad, przykładów i odpowiedzi na najciekawsze i najaktualniejsze problemy zgłaszane przez jednostki oświatowe, inne jednostki i zakłady budżetowe, instytucje kultury oraz jednostki służby zdrowia. W Serwisie zamieszczone są ponadto wyjaśnienia izb obrachunkowych oraz orzeczenia z zakresu dyscypliny finansów publicznych.

ZAPRASZAMY
Biblioteczne Centrum Obsługi

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PANS W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PANS w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pans.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem