{multithumb enable_thumbs=0}

cup-journalsZapraszamy do zapoznania się z  kolekcją czasopism wydawnictwa Cambridge University Press. CUP publikuje 323 tytuły czasopism akademickich z medycyny i nauk ścisłych, oraz humanistyki i nauk społecznych.

 

 

Wiele z nich należy do wiodących publikacji w swojej dziedzinie i jako całość stanowią obecnie jedną z najbardziej wartościowych kolekcji akademickich. W ostatnim badaniu Thomson Reuters za rok 2011 opublikowanym w Journal Citation Reports, 69 tytułów CUP otrzymało wyższy wskaźnik Impact Factor niż rok wcześniej. Tytuł “Behavioral and Brain Sciences” pozostał na najwyższej pozycji spośród ponad 2600 czasopism w kategorii Biological Psychiatry. Natomiast tytuły: American Political Science Review, Journal of Economic History, World Politics, Microscopy and Microanalysis oraz Behavioral and Brain Sciences są sklasyfikowane na 1 miejscu w swoich kategoriach.  

 

  

1 2  3  4

 

 

Kolekcja jest dostępna pod adresem:

http://journals.cambridge.org/action/browseJournals
Alphabetically?sessionId=B9472505C9032EC28D31BE6247E28D08.journals

 

 

Dostęp testowy jest aktywny do 8 czerwca 2013 r.

 

Zapraszamy do korzystania!

 

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!!

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PWSZ W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PWSZ w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pwsz.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem