{multithumb enable_thumbs=0}

cup-journalsZapraszamy do zapoznania się z  kolekcją czasopism wydawnictwa Cambridge University Press. CUP publikuje 323 tytuły czasopism akademickich z medycyny i nauk ścisłych, oraz humanistyki i nauk społecznych.

 

 

Wiele z nich należy do wiodących publikacji w swojej dziedzinie i jako całość stanowią obecnie jedną z najbardziej wartościowych kolekcji akademickich. W ostatnim badaniu Thomson Reuters za rok 2011 opublikowanym w Journal Citation Reports, 69 tytułów CUP otrzymało wyższy wskaźnik Impact Factor niż rok wcześniej. Tytuł “Behavioral and Brain Sciences” pozostał na najwyższej pozycji spośród ponad 2600 czasopism w kategorii Biological Psychiatry. Natomiast tytuły: American Political Science Review, Journal of Economic History, World Politics, Microscopy and Microanalysis oraz Behavioral and Brain Sciences są sklasyfikowane na 1 miejscu w swoich kategoriach.  

 

  

1 2  3  4

 

 

Kolekcja jest dostępna pod adresem:

http://journals.cambridge.org/action/browseJournals
Alphabetically?sessionId=B9472505C9032EC28D31BE6247E28D08.journals

 

 

Dostęp testowy jest aktywny do 8 czerwca 2013 r.

 

Zapraszamy do korzystania!

 

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer proxy!!!

 

 

INFORMACJE O PLIKACH COOKIE

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem