Zapraszamy do bezpłatnego korzystania on-line z podręcznika Psychologia przygotowanego przez Fundację OpenStax Polska, we współpracy z 12 pracownikami naukowymi z 4 czołowych uczelni w kraju.

Psychologia to polska adaptacja Psychology 2e, podręcznika wydanego wiosną 2020 roku, dostosowana do standardów nauczania przedmiotu na polskich uczelniach. Publikacja ta stanowi jeden z najbardziej aktualnych podręczników z tej dziedziny na polskim rynku. Przeznaczona jest do zajęć z psychologii ogólnej, trwających 1 semestr. Ma na celu pomoc studentom w poznaniu kluczowych pojęć z dziedziny psychologii.

Fundacja OpenStax jest to pozarządowa organizacja, która powstała na Uniwersytecie Rice w Houston, przy wsparciu wielu fundacji działających na rzecz rozwoju nauki. Stawiając sobie za cel obniżenie kosztów i ułatwienie korzystania z podręczników akademickich, zarówno cyfrowo jak i w druku. Do tej pory OpenStax opracował i udostępnił za darmo ponad 50 podręczników uniwersyteckich – dostępnych również w języku angielskim. Z podręczników można korzystać on-line lub ściągnąć je w formacie PDF na swój komputer.

Podręcznik Psychologia dostępny jest pod adresem:

https://openstax.org/details/books/psychologia-polska?Szczeg%C3%B3%C5%82y%20ksi%C4%85%C5%BCki

Zapraszamy do korzystania!

 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand