Zapraszamy do udziału w dostępnych bezpłatnie, otwartych szkoleniach online w języku polskim. Podczas webinariów trenerzy EBSCO w zwięzły sposób opowiedzą o rozwiązaniach, produktach i ich aktualizacjach. By zapewnić Państwu komfort, skupić się na najważniejszych kwestiach i w przejrzysty sposób zapoznać z naszą ofertą, sesje szkoleniowe potrwają około 30 minut.

 

   


Bazy EBSCO dla psychologów
Podczas sesji dokonamy przeglądu najważniejszych zasobów udostępnianych przez American Psychological Association. Zestaw baz danych APA zapewnia bogatą kolekcję indeksowych i pełnotekstowych źródeł obejmujących pełne spektrum psychologii i dziedzin pokrewnych. Treści wykraczają daleko poza nauki behawioralne i obejmują medycynę, biznes, filozofię i inne. Podczas szkolenia przybliżymy zasób baz APA PsycArticles®, APA PsycInfo®, APA PsycTests® oraz APA PsycBooks®, a praktyczny warsztat oprzemy na licznych przykładach aktualnych zagadnień.
Data: wtorek, 13 kwietnia 2021 | Godzina: 11:00 (60 minut)
Weź udział w szkoleniu


Jak korzystać z e-książek EBSCO?
Praktyczne szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się:
- jak korzystać z e-książek online
- jak pobierać e-książki w całości oraz we fragmentach
- jak korzystać z e-książek na smartfonach, tabletach i czytnikach
Data: środa, 14 kwietnia 2021 | Godzina: 10:30 (45 minut)
Weź udział w szkoleniu


Business Source Ultimate – badania z zakresu zarządzania i biznesu zaczynają się tutaj!
Sesja poświęcona Business Source Ultimate - bogatej bazie recenzowanych artykułów z obszaru biznesu, zarządzania i finansów. Na wielu przykładach wyszukiwania pokażemy, jak przeprowadzić wyszukiwanie analiz SWOT, raportów krajowych, popularnych magazynów biznesowych, profili firm i nie tylko.
Data: czwartek, 15 kwietnia 2021 | Godzina: 14:30 (50 minut)
Weź udział w szkoleniu


Zasoby EBSCO z zakresu socjologii
Podczas sesji dokonamy przeglądu najważniejszych zasobów EBSCO, które są przydatne dla studentów kierunków związanych z socjologią. Poza omówieniem treści baz (tj. Sociology Source Ultimate, SocINDEX with Full Text) zaprezentujemy dostępne e-książki o podobnej tematyce. Sesja zakończy się warsztatem wyszukiwania na platformie EBSCOhost.
Data: wtorek, 20 kwietnia 2021 | Godzina: 12:30 (45 minut)
Weź udział w szkoleniu


Jak najlepiej wykorzystać ograniczenia, rozszerzenia i fasety na EBSCOhost
Przegląd najważniejszych opcji pozwalających zawęzić i doprecyzować wyniki otrzymane podczas wyszukiwania za pośrednictwem platformy EBSCOhost. Przyjrzymy się opcjom tj.: wybór trybu wyszukiwania, wyszukiwanie w pełnym tekście, dostosowanie języka, daty publikacji, tematyki, tytułu publikacji i wiele innych.
Data: środa, 21 kwietnia 2021 | Godzina: 14:00 (40 minut)
Weź udział w szkoleniu


Poznaj EconLit with Full Text
Sesja poświęcona bazie EconLit, która oferuje dostęp do setek pełnotekstowych czasopism z zakresu ekonomii, w tym publikacji wydawanych przez American Economic Association. Poza szczegółowym opisem bazy, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z licznymi przykładami wyszukiwań tematycznych związanymi z aktualnymi trendami i zagadnieniami.
Data: poniedziałek, 26 kwietnia 2021 | Godzina: 14:00 (50 minut)
Weź udział w szkoleniu


DynaMed: narzędzie oparte na dowodach medycznych ułatwiające podejmowanie decyzji przy boku pacjenta
Szkolenie dedykowane narzędziu DynaMed, które zostało stworzone z myślą o lekarzach i studentach medycyny, aby dostarczyć im szybko i intuicyjnie odpowiedzi na kliniczne pytania.
Data: środa, 28 kwietnia 2021 | Godzina: 10:30 (60 minut)
Weź udział w szkoleniu


Jak kupować książki za pomocą e-księgarni EBSCOhost Collection Manager?
Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z księgarnią internetową EBSCOhost Collection Manager. Dokonamy przeglądu najważniejszych funkcji oraz pokażemy krok po kroku jak dokonać zamówienia wybranych tytułów.
Data: poniedziałek, 22 marca 2021 | Godzina: 14:00 (60 minut)
Weź udział w szkoleniu 

Webinaria EBSCO

Jak to działa?
Sesje online odbywają się poprzez internetowe narzędzie WebEx. Podczas sesji trener dzieli pulpit z uczestnikami. Do komunikacji wykorzystujemy zestaw słuchawkowy, dzięki czemu dostępne jest połączenie audio, które zapewnia pełną informację zwrotną lub chat box.

Jak dołączyć do sesji?
Kiedy nadejdzie czas przyłączenia się, kliknij na link podany przy godzinie szkolenia (powyżej). Prosimy spróbować przyłączyć się do webinarium około 5-10 minut przed planowanym rozpoczęciem.

PRZEWODNIK:
Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium i w jaki sposób konfigurować urządzenia audio, dostępny jest tutaj:

Jak dołączyć?

 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand