W nowym roku akademickim 2022/2023 Biblioteka zaprasza, wszystkich studentów i pracowników, do korzystania z udostępnianych zasobów.

W Bibliotecznym Centrum Obsługi na miejscu znajdziecie Państwo książki i czasopisma zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej. Nasze zasoby są na bieżąco uzupełniane o tytuły polskie i obcojęzyczne skierowane do poszczególnych kierunków studiów.
W BCO na miejscu użytkownicy mają również dostęp do Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Biblioteki Narodowej Academica.

Do Państwa dyspozycji są stanowiska komputerowe z bezpośrednim dostępem do elektronicznych baz danych, do Multiwyszukiwarki oraz zasobów elektronicznych. BCO posiada stanowiska dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz urządzenia do skanowania, przenośne i stacjonarne, dostępne dla użytkowników. 

W celu korzystania z zasobów elektronicznych poza Uczelnią polecamy założyć konto Proxy – można to zrobić w BCO lub zdalnie, wysyłając Deklarację użytkownika usługi zdalnego dostępu do zasobów elektronicznych na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..  Deklarację możecie Państwo znaleźć na stronie: www.biblioteka.pans.nysa.pl w zakładce Informator.

W budynku A przy ul. Chodowieckiego znajdują się urządzenia służące do samodzielnego odbioru i zwrotu wypożyczonych książek czynne 24h/7.  

 

Zapraszamy do korzystania.

Do zobaczenia.

 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand