W listopadzie zapraszamy Państwa na webinaria prowadzone przez EBSCO w języku angielskim. Wśród nich sesja dotycząca zasobów PressReader oraz Open Perspectives Forum. 

  

 

 

  

Webinaria na żywo:


Open Perspectives Forum

8 listopada | 14:00 | Rejestracja

Weź udział w forum poświęconym otwartości w bibliotekach! Open Perspectives Forum to wydarzenie, podczas którego zespół ekspertów będzie dyskutować o zagadnieniach open source, open access i otwartej infrastrukturze.


Tysiące magazynów w jednym miejscu - poznaj Pressreader

8 listopada | 11:00 | Rejestracja

Dowiedz się , jakie zasoby oferuje PressReader, poznaj funkcje wyszukiwania, wyświetlania i personalizacji, które oferuje to narzędzie oraz korzyści, które oferuje instytucjom.


 

Nagrania wideo szkoleń z trenerem:


Jak kupować e-książki za pomocą księgarni internetowej EBSCO?

Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!

Sesja skupia się na aspektach zamawiania książek cyfrowych w księgarni internetowej EBSCO. Uczestnicy dowiedzą się, jak dokonywać zakupu tytułów oraz poznają różne funkcje platformy EBSCOhost Collection Manager.


Poznaj Central & Eastern European Academic Source! 

Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!

Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) jest bazą pełnotekstowych czasopism naukowych publikowanych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Sesja poświęcona tej bazie przedstawia najważniejsze cechy i zalety zasobu.


Poznaj bazy EBSCO dostępne w ramach licencji krajowej dla wszystkich uczelni w Polsce

Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!

Szkolenie przedstawia bazy pełnotekstowe i bibliograficzne zawarte w ramach licencji krajowej, znanej również pod nazwą Pakiet Podstawowy.


Wyszukiwanie zaawansowane dla bardziej wymagających użytkowników

Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!

Jak zaawansowani użytkownicy mogą wykorzystywać platformę EBSCOhost do przeprowadzania badań? Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane funkcje narzędzia na podstawie bazy Academic Search Ultimate oraz Business Source Ultimate zawartych w ramach licencji krajowej.


Aplikacja mobilna EBSCO w 20 minut

Link do nagrania | Hasło: EBSCO2021!

Bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników EBSCO Discovery Service (EDS) i EBSCOhost aplikacja mobilna EBSCO daje użytkownikom wszechobecny dostęp do zasobów biblioteki, wyświetlając wyniki wyszukiwania we wszystkich bibliotecznych subskrypcjach EBSCO. Zapraszamy do odtworzenia sesji szkoleniowej.


Szkolenia EBSCO

Jak to działa?
Sesje online odbywają się na platformie ZOOM. Podczas sesji trener dzieli pulpit z uczestnikami. Do komunikacji wykorzystujemy zestaw słuchawkowy, dzięki czemu dostępne jest połączenie audio, które zapewnia pełną informację zwrotną lub chat box.

PRZEWODNIK:
Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium dostępny jest tutaj:

Jak dołączyć?

 

 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand