Biblioteka zaprasza studentów do zapoznania się z portalem Podatkowo-Księgowym GOFIN.PL, który zawiera wyjaśnienia i porady ekspertów, oferuje także praktyczne narzędzia dla księgowych między innymi: akty prawne, wskaźniki.

 

 

W ramach portalu uruchomiony został niezależny dostęp do następujących serwisów:

  • Serwisu Głównego Księgowego - doskonałego narzędzia dla księgowych - profesjonalistów! Bogaty, uporządkowany tematycznie zbiór informacji z zakresu podatków, rachunkowości, ubezpieczeń i prawa pracy (ponad 96 338 opracowań w bazie Serwisu).
  • Gazety Podatkowej on-line - źródła informacji niezbędnych dla księgowych, przedsiębiorców, kadrowców, podatników i płatników. Najwięcej miejsca zajmują w niej zagadnienia z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy.
  • Serwisu Budżetowego - niezbędnego źródła wiedzy dla Głównych Księgowych, księgowych, skarbników, kadrowych i kierowników jednostek sektora finansów publicznych. W Serwisie znajduje się mnóstwo porad, przykładów i odpowiedzi na najciekawsze i najaktualniejsze problemy zgłaszane przez jednostki oświatowe, inne jednostki i zakłady budżetowe, instytucje kultury oraz jednostki służby zdrowia. W Serwisie zamieszczone są ponadto wyjaśnienia izb obrachunkowych oraz orzeczenia z zakresu dyscypliny finansów publicznych.

ZAPRASZAMY
Biblioteczne Centrum Obsługi

 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand