Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie proponuje następujące szkolenia dla studentów i pracowników Uczelni:

1.   Obowiązkowe szkolenie biblioteczne dla studentów I roku, pierwszego i drugiego stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Szkolenie odbywa się online na platformie e-learningowej PWSZ w Nysie i kończy się quizem. Zaliczenie szkolenia jest niezbędne do otrzymania zaliczenia I semestru, umożliwia aktywację konta bibliotecznego i korzystanie ze wszystkich agend bibliotecznych i usług oferowanych przez Bibliotekę.

 

2.   Szkolenia zaawansowane.

Termin i tematyka szkoleń do uzgodnienia w Bibliotecznym Centrum Obsługi.

Kontakt:

tel. 77 409-11-69

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.   Nagrania szkoleniowe wideo umieszczone w serwisie YouTube.

4.   Cyklincze szkolenia online dotyczące baz danych, organizowane przez dostawców baz oraz nagrania z tych szkoleń.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI PANS W NYSIE

Zgodnie z zarządzeniem nr 27/2018 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 25.05.2018 r. w sprawie Ochrony Danych Osobowych w PANS w Nysie oraz na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie, ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@pans.nysa.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną biblioteki 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi. Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Rozumiem